RĖMĖJAI

Skaitliukas

Turinio peržiūrėjimai : 274437

Facebook

LIETUVOS ŠVIETIMO PAGALBOS ASOCIACIJA Faceebok'e

PARTNERIAI

 

 

Home SOCIALINIS PASAS
SOCIALINIS PASAS

 

Pasas (vok. Pass) dokumentas, kuriame suregistruoti tam tikri faktai, smulkiai kas nors aprašyta (Tarptautinių žodžių žodynas, 1985).
Socialinis pasas tai dokumentas, kuris teikia informaciją vaiko gerovės specialistams apie miesto, mokyklos, klasės (priklausomai nuo lygmens) socialinę situaciją bei žinomas šeimos problemas ir įpareigojantis specialistus kryptingai teikti kokybišką socialinę-pedagoginę pagalbą vaikui ir jo šeimai (S. Šerėnienė, 2010).
Mokslininkai pabrėžia, kad tokius statistinius duomenis turėtume labai tiksliai interpretuoti, nes jais gali pasinaudoti tie, kurie nori mažinti teikiamą socialinę paramą arba visiškai išsisukti nuo diskusijų apie emigraciją, skurdą kaip politinius  ar socialinius klausimus. Socialinio profilio  sąvoka kaip socialinio paso turinys yra įvairiai interpretuojama skirtingose šalyse. Siekiant užtikrinti socialiai reikalingų paslaugų teikimą bei integraciją į bendruomenę, svarbu, kad jos nariai naudotųsi bendromis institucijomis: mokyklomis, sveikatingumo infrastruktūra, viešuoju transportu ir kita (Giddens, 2001).


Konsultacijos švietimo įstaigų vadovams, socialiniams pedagogams visais socialinio paso sudarymo, tikslingo statistinės informacijos naudojimo klausimais
tel: 8 620 89 046 arba el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o. Jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai .

 

Autoriniai seminarai:

Socialinis pasas švietimo tobulinimo mieste veiksnys“ – savivaldybėms. Kaina – 10 €/žm.

„Socialinio paso vadyba ugdymo įstaigoje“ įstaigoms.  Kaina 7 €/žm.


Socialinio paso anketa

 


Sukurta su Joomla!. Designed by: joomla templates vps hosting Valid XHTML and CSS.